GALERIA MOZAIKA

WYNAJEM POWIERZCHNI

BIZNES Z MOZAIKĄ – WYNAJEM POWIERZCHNI

MOZAIKA – świetnie się składa, jeśli szukasz miejsca na biznes. Przedsiębiorców zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowej w Krakowie zapraszamy do kontaktu z działem najmu.

MOZAIKA KRAKÓW to nowoczesny koncept lokalnego centrum zakupów i usług, nastawionego na obsługę mieszkańców dzielnicy Bieżanów-Prokocim. To oznacza, że Twój sklep lub punkt usługowy będzie mieć w zasięgu ok. 65 000 klientów – mieszkańców tej części Krakowa. Dodatkowo osoby tędy przejeżdżające, bowiem MOZAIKA jest doskonale zlokalizowana: przy uczęszczanej trasie do Wieliczki i w pobliżu węzła autostrady A4.

MOZAIKA KRAKÓW powstała w 2021 r. na bazie wcześniej działającego w tym miejscu obiektu handlowego. W obecnej, znacznie rozbudowanej koncepcji, na powierzchni XXX m kw. oferuje zupełnie nową jakość i o wiele bardziej zróżnicowaną ofertę zakupów i usług (lista sklepów).

Klienci znajdą w MOZAICE zarówno marki sieciowe, powszechnie znane, jak również prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców i franczyzobiorców. Biznesową atrakcyjność miejsca potęguje sąsiedztwo marketu OBI (mat. budowlane i wyposażenia, tzw. DYI).

Jeśli widzisz się w naszej MOZAIKOWEJ układance, zapraszamy do kontaktu.